Neexistuji

9. říjen 2009 | 21.06 |

Mno co uz zase neexistuji jsem jen vzduch pro holku kterou miluji prostě delá že tam nejsem kdyz tam jsem ale jak mile řeknu ze jdu domu tak nemam chodit a kdyz se ji zeptam proc tak neví tak jako co si pak mam myslet. Dneska jsem zjistil že jí to je jedno jestli tam jsem nebo ne ptal jsem se jí na nekolik vecí vzdy mi rekla ze neví jen kdyz zacali dávat super stár tak najednou ozila jelikoz tam je kluk který se jí líbí tak proč semnou vůbec je???
A sik jen tak ze srandy jako semnou byli i ostatní holky. Zejtra jsem jí chěl vzít na oslavu jednoho bejvalího spolupracovníka co má narozky ale ne nevemu jí nemam proč jí brát radeji tam pujdu sám a zase budu delat blbecka jako vzdycky. Uz toho mam fakt tak akorát vseho dost jsem ji ukradeny ok tak at tedy jsem já uz jsem zviklí na vsechno jen na toto ne.
Na nejaký veci si proste fakt nezviknu prisel jsem za ni jelikoz ji asik dlouho neuvidim a ona proste jen spí a nebo delá ze je na mne nastvana ze jsem chtel jit domu. Ale jako co jineho mam delat koukat se nani jak delá ze spí nebo jak sleduje superstar které je podle mne blbost??? a já se ji nemam zacio omluvit jestli si myslíte ze jo klidne mi to zde napiste

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře